موسسان , تاریخچه و هدف

مجموعه ای که مالک و اداره کننده ی این سایت می باشد با سابقه ای بیش از 25 سال در زمینه واردات, تهیه و توزیع قطعات اصلی تویوتا و لکسوس دارای دانش, تجربه و امکانات کم نظیری در این رشته است.

جناب آقای عباس عربی (مالک مجموعه) همزمان با ورود خودروهای تویوتا در سال 1990 میلادی و با توجه به نیاز روز افزون و کمبود قطعات یدکی اصلی تویوتا به این تجارت وارد شدند.

شرکت سیف پارت دی که  توسط فرزندان آقای عربی تاسیس شده دارای قسمتهای مختلفی از جمله فروشگاه قطعات یدکی در بازار تهران (چراغ برق), تعمیرگاه تخصصی و مجهز در شمال غرب تهران, سرویس در محل (انجام کلیه سرویسهای دوره ای در محل مشتری) – این مجموعه با سابقه ای بیش از ده سال اولین ارائه دهنده سرویس در محل تویوتا و لکسوس میباشد- و انبارهای طراحی شده برای نگهداری قطعات یدکی در شرایط ایمن در خارج از تهران می باشد.

در راستای دسترسی آسان مشتریان محترم اعم از نمایندگان مجموعه و مصرف کنندگان عزیز دوسایت با رسالت و فلسفه ی متفاوت طراحی و راه اندازی شده که در زیر توضیحاتی در مورد هر کدام عرض مینماییم:

TOYOTA-CO.COM

هدف اصلی این سایت تامین قطعات مورد نیاز تعمیرگاههای تویوتا و نمایندگان مجموعه میباشد و طراحی آن به شکلی است که  استفاده از تمام امکانات آن نیاز به اطلاعات فنی قطعات یدکی تویوتا و لکسوس دارد, هرچند که مصرف کنندگان عزیز هم میتوانند با استفاده از جستجوی آسان به بخشی از امکانات سایت دسترسی پیدا کنند ولی در صورتی که شماره فنی قطعه ی مورد نظر را داشته باشید از بالاترین کیفیت عملکرد سایت بهره خواهید برد.

این سایت با تحت جواز صنفی فروشگاه مجموعه فعالیت مینماید.

 

PART-CO.COM

این سایت بصورت تخصصی برای استفاده ی مصرف کنندگان محترم طراحی شده و بخش قابل توجه از اقلام مورد نیاز ایشان را بصورتی ساده در دسترس قرار داده است.

چون این سایت تحت مجوز شرکت سیف پارت دی فعالیت میکند ملزم به اخذ و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده میباشد.

شایان ذکر است که این مجموعه اولین تامین کننده وعرضه کننده قطعات اصلی تویوتا و لکسوس در سایت دیجی کالا میباشد و آن دسته از عزیزانی که تجربه ی خرید از آن سایت معتبر را دارند و یا به هردلیل تمایل به خرید از دیجی کالا را دارند میتوانند قطعات مورد نظرشان را با قیمت مشابه از دیجی کالا خریداری نمایند.

 

با تشکر فراوان بابت زمانی که صرف مطالعه ی این متن نمودید

مدیر عامل شرکت سیف پارت دی                           

مسعود مشایخی راد